5-lessenkaart Volwassenschaatsen

Nieuw! De 5-lessenkaart voor volwassenen (18+). Schrijf je nu in voor 5 schaatslessen op de maandag 10:30 – 11:30u of de woensdag van 11:30 tot 12:30u voor €87,50. Door de Sven Kramer Academy opgeleide instructeurs geven de lessen waarin iedere week een ander thema centraal staat. Of je schaatsniveau nu ‘beginner’, ‘gemiddeld’ of ‘gevorderd’ is, wij passen de schaatsles aan op jouw niveau!

De schaatslessen voor volwassenen zijn op de 333m baan.

Spelregels:

  • Bij aanvang van je eerste schaatsles ontvang je een toegangspas met daarop 5x toegang op de maandag van 10:30 – 11:30u of 5x toegang op de woensdag van 11:30 tot 12:30u.
  • Kies zelf je schaatsdagen en laat dit tijdens je eerste les weten aan de schaatstrainer.
  • De 5-lessenkaart is persoonsgebonden. Er kan dus niemand anders in jouw plaats schaatsen op jouw 5-lessenkaart.
  • De lessen starten vanaf 1 november.
  • Heb je 5 schaatslessen gehad en heb je de smaak te pakken? Dan kun je je opnieuw aanmelden voor een nieuwe 5-lessenkaart. Laat dit aan het einde van je 5e les weten aan de SKA trainer. Je ontvangt van ons een nieuw betaalverzoek voor verlenging van je 5-lessenkaart en krijgt een nieuwe toegangspas met opnieuw 5x toegang op de dag die jij hebt gekozen.

Veel schaatsplezier!

Inschrijven kan via deze link

Het laatste

Nieuws