Terugblik schaatsseizoen ‘22-’23

Voeg je koptekst hier toe

Wauw, wat een mooi seizoen hebben we gedraaid!
We kijken terug naar ons derde seizoen waarin we gegroeid zijn van 1 naar 3 locaties! We hebben nog veel meer jeugd kunnen enthousiasmeren en motiveren voor de schaatssport. Daarnaast is ook het schoolschaatsen en volwassenenschaatsen enorm toegenomen. We hebben twee mooie schaatsdagen georganiseerd met onze founding partner Unox, met onze partner Daikin ons verbonden aan het junioren toernooi van De Zilveren Bal en hebben samen met de projectgroep ‘Schoolschaatsen Fryslân’ de 11StedenBattle Finale georganiseerd!

Alle cijfers op een rij!
We kijken met trots terug op ons zomer- en winteraanbod en onze behaalde resultaten. Check de facts van afgelopen seizoen in onze Factsheet SKA ’22 – ’23!

Met speciale dank aan onze partners:
Unox
IT4kids
Jumbo
Daikin
Strikwerda Investments 
TVM verzekeringen
– Opportunity Partners
Andantino B.V.
House of Sport
– Nijwa

Met deze video blikken we terug op alle hoogtepunten.

Met speciale dank aan onze partners: - Unox - IT4kids - Jumbo - Daikin - Strikwerda Investments  - TVM verzekeringen - Opportunity Partners - Andantino B.V. - House of Sport - Nijwa Met deze video blikken we terug op alle hoogtepunten.

Het laatste

Nieuws