Meld je kind nu aan voor het SKA Zomerkamp!

Meld je kind nu aan voor het SKA Zomerkamp!

Van 18 t/m 21 juli vindt de tweede editie van het SKA Zomerkamp plaats! Laat je kind een kijkje nemen in het leven van een schaatser in de zomer: skeeleren, sport & spel, springen en sprinten. Naast deze sporten staan er allerlei toffe activiteiten én een leuke verrassing gepland! 

Vier dagen vol met leuke thema’s en activiteiten
Het SKA Zomerkamp bestaat uit een vierdaags dagprogramma (zonder overnachting) met activiteiten zoals skeeleren, atletieksporten, klimmen & klauteren, balanceren en sport & spel! Elke dag staat er een nieuwe thema centraal die we als basis gebruiken voor uitdagingen, oefeningen en leuke spellen. Komt jouw kind bij ons ook zijn/haar fysieke en mentale grenzen verleggen?

Voor meer info & om je aan te melden. Klik op deze link.

Het laatste

Nieuws