Kick-off SKA Tilburg zaterdag 1 oktober!

Sven Kramer Academy Tilburg: Sven geeft startschot op Ireen Wüst IJsbaan

Op zaterdag 1 oktober geeft Sven Kramer tijdens de open dag van de Ireen Wüst IJsbaan het startschot voor de start van de Sven Kramer Academy Tilburg, waarna de deelnemers hun eerste ronde van het seizoen gaan schaatsen.

De kick-off van de Sven Kramer Academy Tilburg vindt plaats tijdens de open dag van de Ireen Wüst IJsbaan. De open dag is op zaterdag 1 oktober 2022 en is voor iedereen gratis te bezoeken. Om 09.00 uur geeft Sven Kramer het officiële startschot. Tijdens deze feestelijke dag zijn er schaatsclinics en leuke activiteiten. De eerste 50 deelnemers van de lesreeks voor kinderen krijgen tijdens deze open dag een Meet & Greet met Sven Kramer.

Iedereen is van harte uitgenodigd voor de open dag. Zien wij jou ook 1 oktober op de Ireen Wüst IJsbaan in Tilburg?

Het laatste

Nieuws