Jumbo nieuwe maatschappelijk partner Sven Kramer Academy

“Sven Kramer heeft jarenlang voor onze schaatsploeg, Team Jumbo-Visma, gereden. Daar zijn we trots op. Zijn passie om jeugd en volwassenen te stimuleren om meer te bewegen en een bijdrage te leveren aan de toekomst van de Nederlandse Schaatssport spreekt ons aan. Wij ondersteunen de Sven Kramer Academy daarom graag in het verwezenlijken van hun ultieme droom, dat ieder kind voor zijn of haar 12e jaar minimaal één keer het plezier van schaatsen heeft ervaren.” – Rogier Riemersma, Manager Sponsoring & Evenementen.

“Geweldig dat Jumbo zich ook in wil zetten om kinderen en volwassenen het plezier van schaatsen te laten ervaren. Jumbo zet zich niet alleen in voor de toppers van nu, maar ook de toppers van de toekomst. Hierdoor blijven er nieuwe schaatstalenten uit Nederland komen en behouden we de status als mondiaal top schaatsland.” – Douwe de Vries, directeur Sven Kramer Academy.

Op naar een mooie samenwerking!

Het laatste

Nieuws