Tweede schaatsbaankaartje gratis!

Vanaf 1 januari t/m 31 januari ontvang je bij aankoop van twee Unox producten bij Jumbo jouw tweede schaatsbaankaartje gratis! Hiermee kun je op bijna alle kunstschaatsbanen in Nederland gaan schaatsen. Jouw tweede schaatsbaankaartje is geldig tot 1 april 2023.

De volgende ijsbanen doen mee aan deze actie: IJsbaan de Scheg, IJsbaan Twente, IJssportcentrum Eindhoven, Schaatsbaan Rotterdam, Optisport Sportboulevard Dordrecht, IJsbaan Kardinge Groningen, Silverdome Zoetermeer, Optisport Kunstijsbaan Breda, Triavium Nijmegen, Jaap Eden ijsbaan Amsterdam, Laco ijsbaan Glanerbrook, 11stedenhaal Leeuwarden, ijsbaan Haarlem, De Uithof Den Haag, De Vechtsebanen Utrecht, ijsbaan De Meent Alkmaar, Ireen Wüst ijsbaan, Optisport ijsbaan De Westfries Hoorn en Thialf Heerenveen.

Meer informatie over de actie vind je hier.

Veel schaatsplezier alvast!

Het laatste

Nieuws