Terugblik schaatsseizoen ‘21-’22

Wauw, wat een mooi seizoen hebben we gedraaid!
We kijken terug naar ons tweede seizoen waarin voor het eerst een SKA Zomerkamp, SKA Vakantiecursus en een SKA Cup is georganiseerd. We hebben nog veel meer jeugd kunnen enthousiasmeren en motiveren voor de schaatssport. Daarnaast is ook het schoolschaatsen en volwassenenschaatsen enorm toegenomen. Nieuw dit seizoen was ook Frameschaatsen in samenwerking met Stichting het Gehandicapte Kind.

Alle cijfers op een rij!
We kijken met trots terug op ons zomer- en winteraanbod en onze behaalde resultaten. Check de facts van afgelopen seizoen in onze Factsheet SKA ’21 – ’22!

Klik op onderstaande button voor de factsheet.

 

Met speciale dank aan onze partners:
Unox
IT4kids
TVM verzekeringen
– Opportunity Partners
Andantino B.V.
Nijwa Groep
House of Sport

Met deze video blikken we terug op alle hoogtepunten.

Het laatste

Nieuws