TrainersFest ğŸŽ‰

EEN WAARDEVOLLE DAG VOOR ONZE TRAINERS

Deze studiedag komt elk jaar terug als kick-off voor het nieuwe winterseizoen met elke editie een nieuw inspirerend thema. In 2022 trapte we af met de eerste editie van het TrainersFest met de SKA Heerenveen. Trainers van al onze SKA locaties zijn uitgenodigd. 

We beginnen de dag met een interessant verhaal van onze special guest. Wat zijn zijn/haar ervaringen als trainer, sporter of coach? Vervolgens blikken we vooruit op komend schaatsseizoen en vindt er een kruisbestuiving plaats tussen alle SKA Trainers van al onze verschillende locaties. Daarna gaan onze interessante workshops van start, waarbij je o.a. je KNSB trainers-licentiepunten kunt halen! Na het theoriegedeelte gaan we lekker actief doen tijdens een leuke activiteit en sluiten we de dag gezamenlijk af onder het genot van een drankje. 🙌🍸

Het laatste

Nieuws