TrainersFest 🎉

EEN WAARDEVOLLE DAG VOOR ONZE TRAINERS

Deze studiedag komt elk jaar terug als kick-off voor het nieuwe winterseizoen met elke editie een nieuw inspirerend thema. Vorig jaar trapte we af met de eerste editie van het TrainersFest met de SKA Heerenveen. Dit jaar zijn ook onze trainers uitgenodigd van SKA Twente en SKA Tilburg. 

We beginnen de dag met een interessant verhaal van onze special guest. Wat zijn zijn/haar ervaringen als trainer, sporter of coach? Vervolgens blikken we vooruit op komend schaatsseizoen en vindt er een kruisbestuiving plaats tussen de SKA Trainers van alle drie de verschillende locaties. Daarna gaan onze interessante workshops van start, waarbij je o.a. je KNSB trainers-licentiepunten kunt halen! Na het theoriegedeelte gaan we lekker actief doen tijdens een leuke activiteit en sluiten we de dag gezamenlijk af onder het genot van een drankje. 🙌🍸

Het laatste

Nieuws