Meld je nu aan voor schaatsseizoen ’23 – ’24

YES, de inschrijving voor het nieuwe seizoen is geopend. Kom jij ook het schaatsplezier ervaren bij de Sven Kramer Academy? Kies jouw ska locatie en meld je aan, want vol = vol!

Dit seizoen zal de Sven Kramer Academy net als vorig seizoen actief zijn op drie locaties: SKA Twente, SKA Tilburg en SKA Heerenveen. Zeven dagen per week bieden we met de Sven Kramer Academy lessen aan voor jong en oud. Tijdens de schaatslessen voor kinderen komen de verschillende schaatsdisciplines aan bod. Plezier staat tijdens deze lessen voorop. De kinderen worden ingedeeld op leeftijd en niveau. Bij de schaatslessen voor volwassenen wordt aandacht besteed aan het verbeteren van de techniek. Of je nou beginnend of gevorderd bent, iedereen is welkom.

We hopen je deze winter bij de Sven Kramer Academy te zien!

Direct je les boeken?

Het laatste

Nieuws