Inschrijving schaatslessen eerste helft SKA Heerenveen vol!

Het schaatsseizoen is in volle gang. Helaas is de inschrijving voor de eerste helft en heel seizoen bij SKA Heerenveen gesloten. Wil jij straks instromen voor de tweede helft om ook het schaatsplezier bij de Sven Kramer Academy te beleven? Lees hieronder hoe jij op de hoogte blijft! 

De eerste helft van het schaatsseizoen loopt tot 10 december en daarna zullen we doorgaan in de tweede helft van het schaatsseizoen. Dus schaatsliefhebber opgelet, vanaf week 47 kun je je inschrijven voor de tweede helft schaatslessen. Hou onze socials en website tegen die tijd goed in te gaten en bemachtig op tijd jouw plekje, want vol = vol!

  • Start tweede helft jeugdschaatsen week 50 2023
  • Start tweede helft volwassenen week 2 2024 

 

We hopen je deze winter bij de Sven Kramer Academy te zien!

 

Het laatste

Nieuws