Kick-off SKA Groningen!

Op zaterdag 28 oktober geeft Sven Kramer tijdens de ‘Kick-off SKA Groningen’ op IJsbaan Kardinge het startsein voor de start van de Sven Kramer Academy Groningen. De jeugdschaatsers van de gewesten KNSB Groningen/Drenthe schaatsen vanaf dat moment officieel bij de Sven Kramer Academy Groningen. 

Zaterdag zal de vierde SKA locatie feestelijk geopend worden door Sven Kramer en zijn team. Daarnaast zal schaatsicoon Marianne Timmer ook aanwezig zijn.

Om 09.15 uur is de start op het ijs, waarna de aanwezige 250 kinderen hun eerste schaatsmeters van het seizoen gaan rijden. Nadat het eerste rondje met Sven wordt geschaatst, gaan de kinderen daarna verder met hun schaatsles bij de Sven Kramer Academy Groningen.

De Kick-off vindt plaats in Sportcentrum Kardinge (Kardingerplein 1, Groningen) en is van 9:00 – 10:30 uur. We nodigen je van harte uit voor de Kick-off. Hopelijk zien we je zaterdag! 

Het laatste

Nieuws