Sven Kramer Academy actief bij Koningsspelen!

Vrijdag 26 april was de Sven Kramer Academy aanwezig bij de Koningsspelen in Hoofddorp!ย  Daar gaven niemand minder dan Koning Willem-Alexander en Koningin Mรกxima het startsein! ๐Ÿ‘‘ Basisschoolkinderen kregen de kans om een skeelerclinic bij ons te volgen en kregen hierbij ook nog leuke tips van schaatstopper Merijn Scheperkamp van Schaatsteam Jumbo.ย 

De 650 leerlingen van basisscholen KBS Klippeholm en CBS Vesterhavet genoten tijdens de landelijke opening van een gezond ontbijt, het optreden van Kinderen voor Kinderen met Daba Die Daba Daa en de sportieve activiteiten, waaronder het skeeleren. De feestelijke aftrap werd gedaan door het Koninklijk Paar, samen met presentatoren Ron Boszhard en Britt Dekker en kinderen van de scholen.

De basisschoolkinderen werden tijdens het skeeleren begeleidt door de trainers van de Sven Kramer Academy en Merijn Scheperkamp. De skeelerclinics waren gevuld met spelletjes, uitdagingen en coole tricks, wat voor veel lachende gezichten zorgde. Het was fantastisch om te zien hoe de kinderen, sommigen voor het eerst, over het asfalt rolden en vol vertrouwen steeds sneller werden.

Wat geweldig dat we hier weer bij mochten zijn en kinderen konden laten kennismaken met de skeeler- en schaatssport!๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿงก

Het laatste

Nieuws