Jumbo – SKA BuurToer

Buurtinitiatief SKA in samenwerking met Jumbo Kooistra: Jumbo – SKA Buurtoer

Gratis toertocht voor het hele gezin!

De Sven Kramer Academy organiseert in samenwerking met Jumbo Kooistra op 7 juli 2024 een toertocht voor het hele gezin! Kies zelf of je de tocht aflegt te voet, op de skeelers of op de step. 🛼☀️ Onderweg zul je verschillende vragen tegenkomen die je moet voltooien om de letters voor het grote eindwoord te verzamelen. 

Na afloop ontvang je een prijsje en onderweg krijg je wat lekkers vanuit Jumbo.

⏰ Start: 9:30 – 10:00 uur 

📍 Start & finish Thialf, Pim Mulierlaan 1 Heerenveen

🔁 9 km totaal

✨ Een sportief uitje voor het hele gezin

🙌🏻 Helemaal gratis

*Aanmelden is noodzakelijk zodat er rekening gehouden kan worden met de opkomst en niemand teleurgesteld wordt. **Deelname is op eigen risico en alleen mogelijk onder begeleiding van een volwassen persoon.

Het laatste

Nieuws