(BEDRIJFS)Clinics en privéles bij sKA HEERENVEEN

Ervaar samen het schaatsplezier

 

Een leuke activiteit in de lunchpauze? Een teambuildingsactiviteit met je afdeling? Of even lekker schaatsen met zakenrelaties? Denk dan aan een schaatsclinic bij de Sven Kramer Academy!

Wie is de beste schaatser van jullie groep?

(Bedrijfs)clinic bij de Sven Kramer Academy.

Onze instructeurs gaan graag met jullie op een leuke manier gericht aan de slag om de schaatsbeweging zo goed mogelijk onder de knie te krijgen. Het maakt niet uit of je niveau ‘beginner’, ‘gemiddeld’, of ‘gevorderd’ is, onze schaatsinstructeur zorgt voor een leuke schaatsles wat perfect aansluit op jullie wensen en niveau! De clinics worden op twee manieren aangeboden: 

INTERESSE IN EEN SCHAATSCLINIC? BEKIJK SAMEN MET ONS DE MOGELIJKHEDEN. MAIL NAAR HEERENVEEN@SVENKRAMERACADEMY.NL

Privéles bij de Sven Kramer Academy

Wil jij of je kind graag één op één aandacht? De Sven Kramer Academy biedt ook privélessen aan.

Stap uit je comfortzone en laat je begeleiden door de ervaren trainers van de Sven Kramer Academy. Of je nu een absolute beginner bent die zijn eerste slagen zet, of een gevorderde schaatser die zijn techniek wil verfijnen, onze privélessen zijn op maat gemaakt voor jou. De lessen worden gehouden tijdens de publieksuren van Thialf.

Een privéles kost €72,00 exclusief entreeticket van Thialf. Interesse? Mail naar heerenveen@svenkrameracademy.nl

20220918-ND6_9021