Nieuw! Schaatsframes te huur tijdens publieksuur!

Wil jij kennis maken met Frameschaatsen? Dat kan! Vanaf half februari 2022 is het mogelijk om een schaatsframe te huren tijdens de publieksuren van Thialf. Het huren van een schaatsframe kost €7,50/uur. Tijdens de publieksuren kun je individueel met de frames schaatsen op de 30*30 baan en op de 333m baan. Na het aanmelden ontvang je van ons een instructie met alle benodigde informatie die je nodig hebt voor het huren van het frame.

We hebben drie maten frames:

  • Maat S (max. lichaamslengte = 140 cm)
  • Maat M (max. lichaamslengte = 160 cm)
  • Maat L (max. lichaamslengte = 185 cm)

*Minimale lengte is 120 cm

Het huren van een schaatsframe is mogelijk tijdens de publieksuren van Thialf. Klik hier om de mogelijkheden van Thialf te bekijken. 

Eerder dit seizoen zijn we gestart met een pilot Frameschaatslessen in samenwerking met Stichting het Gehandicapte Kind. Voor meer info over de pilot, klik hier!

Heb jij interesse in het huren van een schaatsframe? Mail naar info@svenkrameracademy.nl 

Het laatste

Nieuws