Samen Schaatsen 🙌🏼

DE SAMEN SCHAATSEN ELFSTEDENTOER

In het schaatsseizoen 2022/2023 hebben kinderen met en zonder beperking samen geschaatst tijdens de Samen Schaatsen Elfstedentoer! Kinderen die niet zelfstandig konden staan of bewegen, zwierden met onze schaatsframes toch over het ijs! Tijdens de Samen Schaatsen Elfstedentoer gaven we inclusieve schaats-clinics op ijsbanen in heel Nederland. De gratis clinics werden verzorgd door ervaren instructeurs van de Sven Kramer Academy.

WAT HEBBEN WE GEDAAN?

We hebben schaatsspelletjes gedaan, een parcours afgelegd en natuurlijk rondjes geschaatst over de baan. IJspret was gegarandeerd! Na afloop kreeg iedereen een mooie medaille als herinnering. Door deze prachtige Samen Schaatsen Elfstedentoer hebben heel veel kinderen en ook schaatstrainers kennis gemaakt met het Frame Schaatsen. En iedereen heeft kunnen ervaren dat kinderen met en zonder beperking samen kunnen leren schaatsen en plezier hebben op het ijs. 

TOER DOOR HEEL NEDERLAND

Met de Elfstedentoer kwamen we langs verschillende ijsbanen door heel Nederland met een gratis schaats-clinic, waarvan twee pop-up ijsbanen. Veertien ijsbanen in totaal:

 • Pop-up ijsbaan op Museumplein in Amsterdam
 • De Vechtsebanen in Utrecht
 • Ireen Wüst IJsbaan in Tilburg
 • Pop-up ijsbaan op Kurhausplein in Scheveningen
 • IJsbaan de Uithof in Den Haag
 • Lanco Glanerbrook in Geleen
 • IJsbaan Twente in Enschede
 • Sportcentrum Kardinge in Groningen
 • Triavium in Nijmegen
 • Kunstijsbaan Breda in Breda
 • IJsbaan Haarlem in Haarlem
 • Jaap Eden IJsbaan in Amsterdam
 • Thialf in Heerenveen

Enthousiast geworden over Frameschaatsen en wil je graag les? Bekijk hier ons aanbod. 

Het laatste

Nieuws