Terugblik schaatsseizoen ‘20-’21

We kijken terug op een bijzondere winter. Via de schaatslessen hebben we jeugd geënthousiasmeerd en gemotiveerd voor de schaatssport middels het ‘Jeugdschaatsen’. Daarnaast boden we volwassenen de kans om (beter) te leren schaatsen met het ‘Volwassenschaatsen’. Ook creëerden we voor scholen de gelegenheid om samen het ijs op te gaan d.m.v. ons programma ‘Schoolschaatsen’ en natuurlijk met onze ‘Natuurijsclinics’. Vanwege de lockdown kwamen daar de online workoutschallenges en buitensportlessen nog bij.

Ondanks Corona was het een geweldig eerste seizoen!

Alle cijfers op een rij!
We hebben een factsheet samengesteld met daarin alle facts van afgelopen winterseizoen op een rij. Welke programma’s hebben we aangeboden? Welke verschillende schaatsdisciplines kwamen er voorbij? Wat was het totaal aantal schoolkinderen die bij ons hebben geschaatst? Je vindt het allemaal terug in onze Factsheet SKA ’20 – ’21!

Klik op onderstaande button voor de factsheet.

 

 

Met speciale dank aan onze partners:
– Opportunity Partners
– Andantino B.V.
– IT4Kids
– TVM
– Fila
– Unox
– Nijwa Groep
– Somerset Capital Partners

Met deze video blikken we terug op alle hoogtepunten van afgelopen schaatsseizoen.

Het laatste

Nieuws