Samenwerking Ots StudieTours en Sven Kramer Academy

Deze winter zijn wij een samenwerking gestart met Ots StudieTours. De bus kan worden ingezet bij het vervoer voor het schoolschaatsen en andere toffe projecten! De bus is goed te herkennen door de SKA sticker. 

Jan Ots, directeur van Ots StudieTours ”Het is fantastisch om een bijdrage te kunnen leveren aan het plezier van de kinderen. We hebben dit jaar voornamelijk samengewerkt voor het schoolschaatsen. We proberen op deze manier nog meer scholen enthousiast te krijgen voor het schoolschaatsen.”

Het laatste blok schoolschaatsen van dit seizoen is van start gegaan. Als Sven Kramer Academy kijken wij terug op een mooi seizoen schoolschaatsen en kijken uit om dit volgend seizoen nog verder te ontwikkelen. Deze zomer zullen we ook het schoolskeeleren weer aanbieden, waar we de samenwerking met Ots StudieTours voortzetten. Wij zijn dan ook erg blij met deze samenwerking!

Het laatste

Nieuws