Nederlandse Jeugdschaatsdagen ๐Ÿงก๐Ÿ’›

Grootste maatschappelijke schaatsproject van nederland

De schaatsdagen zijn een initiatief van de Sven Kramer Academy, Unox en Jumbo en wordt ondersteund door de KNSB. Doordat er steeds minder natuurijs is in Nederland komen kinderen minder in aanraking met het ijs. Om toch dat ijsgevoel terug te brengen bij kinderen worden deze Nederlandse Jeugdschaatsdagen georganiseerd. Meer info en aanmelden? Klik hier

Een schaatsdag voor iedereen

Bij de Nederlandse Jeugdschaatsdagen worden de basisscholen uit de omgeving uitgenodigd om gratis te komen schaatsen. In het seizoen ’23 – ’24 werden er in totaal op 11 verschillende locaties 15 jeugdschaatsdagen de schaatsdagen gehouden.ย ย 

Doelgroep en programma

Een schaatsuitje is niet voor elk gezin vanzelfsprekend. Om ieder kind het plezier van schaatsen te laten ervaren werden er scholen uit de lager sociaal-economische klasse uitgenodigd. Tijdens de schaatsdagen krijgen de leerlingen de keuze om een mini lesje te volgen, kunnen ze deelnemen aan de 11-StedenBattle en kunnen ze vrijschaatsen.ย 

Unox en Jumbo 

Unox en Jumbo zijn trotste partners van de Sven Kramer Academy. Samen met de Sven Kramer Academy willen zij interesse in schaatsen onder jong en oud weer aanwakkeren. โ€Wij willen iedereen de mogelijkheid geven op een leuk schaatsavontuur.โ€ Wij zijn blij dat onze Founding partner Unox en Maatschappelijk partner Jumbo samen met ons zoโ€™n mooi project wil opzetten.โ€ฏ

Het laatste

Nieuws